Sledujte nás na sítích

 1. Úvod
 2. O NÁS
 3. Naši partneři
Co nabízíme? Kdo jsme? Co od nás čekat?

Gastro Makel Váš profesionální distributor kuchyňského inventáře

V našem obchodě naleznete zastoupení mnoha značek. Velice rádi Vám představíme renomované značky, které jsou námi zastoupeny.

Firma Gastro Makel působí na českém trhu od roku 2012. Díky poskytování profesionálních služeb v gastronomii, díky prodeji kvalitních produktů, vyžadovaných profesionální gastronomií, si za krátkou dobu vybudovala stálou síť svých obchodních partnerů.

Zastupujeme značky jako jsou:

Abert, Arcoroc, Bormiolli Rocco, Cambro, de Buyer, Duralex, Dynamic, Eternum, Giesser Messer, Hamilton Beach, Hogastra, Chef & sommelier, Chefs Choice, 100% Chef, Inoxibar, Kaiser, KitchenAid, Lacor, Libbey, RAK, REVOL, Rona, Uwis, Verlo, Zown, Nordline, Marlux, Robot coupe.

Bohatá nabídka gastronomického vybavení je směřována především pro profesionální gastronomické provozy, které se soustředí na vybavení kuchyní, jídelen, restaurací, pizzerií a barů. Z našeho sortimentu si však jistě vyberou i firmy, zabývající se vybavením pekáren, cukráren, obchodů, různých výroben potravin a cateringem.

Porcelán RAK - kvalitní porcelán do restaurací se zárukou až 5 let

Porcelánka RAK sídlící ve Spojených Arabských Emirátech je světovým lídrem v keramickém průmyslu. Hotelový porcelán RAK najdete v prvotřídních hotelech po celém světě vč. Burdž Al Arab v Dubaji. Díky vysoké kvalitě je možné porcelán používat v konvektomatu, celý sortiment značky RAK je zapékací, dále se může používat v mikrovlnných troubách (s výjimkou dekorací s kovovými komponenty) ale i v myčkách. Současně jsou tyto produkty odolné vůči tepelnému rázu a vysoce odolné proti mechanickému poškození.

Vysoký obsah oxidu hlinitého, který je součástí surovin, vyztužuje porcelánovou pastu, čímž snižuje riziko rozbití a zvyšuje životnost. V případě odštěpení okrajů talířů, misek nebo podšálků je během prvních 5-ti let užívání poskytována garance bezplatné náhrady za nové na některé nabízené řady.

Záruka 5 let na odštěpení okraje se vztahuje na řady Banquet, Rondo, Classic Gourmet a SKA.

Velmi vysoké teploty, za kterých je hotelový porcelán vypalován, umožňují plné zeskelnatění glazury, která je pak odolná vůči agresivním mycím prostředkům a opakovaným mycím cyklům.

CAMBRO (USA) - Jídelní podnosy a tácy pro školy, školky a všechny stravovací provozy

Společnost Cambro založili dva bratři (Bill a Argyl Campbell) roku 1951, kdy Bill zaregistroval značku Camtray a Argyl začal nabízet a prodávat tácy (podnosy) do nemocnic v Americe. Výrobky Camtray se velmi rychle rozšířily do restaurací, hotelů, škol a kaváren a představovaly jakýsi standard. Kreativita jednoho z bratrů, Billa, byla hybnou silou pro vývoj nových produktů a dnes tak společnost Cambro může nabídnout kompletní škálu velikostí, tvarů, barev a materiálů těchto táců.

Společnost CAMBRO nám dodává mnoho výrobků pro transport pokrmů, jako například:

 • tácy, jídelní podnosy, fastfood podnosy
 • termoporty, termoboxy, vyhřívané a pojízdné termoporty
 • tabletový systém
 • různé nerozbytné nádoby a džbány na nápoje a mnoho dalších produktů

 

de BUYER (Francie) - Ocelové pánve, kuchyňské a cukrářské náčiní, mandolíny a mlýnky

de Buyer je tradiční rodinná firma založená roku 1830 ve Francii.

Navrhuje a vyrábí potřeby pro vaření a pečení pro prvotřídní gastronomii. 180 let historie a zkušeností se zpracováním kovu se promítá ve více jak 2000 produktech, které má značka v sortimentu. Výrobky de Buyer jsou exportovány do více jak 95 zemí po celém světě. De Buyer je také považován za významného inovátora, každý rok přihlašuje tucet nových patentů.

 

PEUGEOT (Francie) - mlýnky na pepř, mlýnky na sůl , doživotní záruka na mlecí mechanismus

Peugeot – přední evropský výrobce luxusních mlýnků a doplňků do kuchyně. Více jak 200 let historietéto francouzské značky je vidět na každém výrobku.

Mechanismus Peugeot mlýnků využívá mnoho pokrokových technologií. Speciálně upravená nerezová ocel 18/10 je extrémně odolná proti opotřebení. Pro každý druh koření vyvinul Peugeot zvláštní mlecí mechanismus. Proto jsou mlýnkyPeugeot vyráběny speciálně na pepř, sůl a další koření. Mlýnek tak vždy odráží jedinečný tvar, strukturu a tvrdost koření, tím se uvolňuje ještě více chuti a aroma. Všechny produkty Peugeot jsou vyráběny v továrnách ve Francii, kde jsou také realizovány veškeré náročné výrobní kroky. Např. dřevo je ošetřeno až 11 vrstvami laku. Na mlecí mechanismus značky Peugeot je poskytována doživotní záruka. Peugeot je však také významným dodavatel luxusních doplňků pro milovníky vína. Francie je domovem těch nejvybranějších vín, není tedy divu, že každý výrobek z vinného programu Peugeotsplňuje nejnáročnější požadavky someliérů a domácích konzumentů.

ChefsChoice® - elektrické brousky nožů a nůžek

ChefsChoice® (USA) - profesionální brusky na nože. Firma ChefsChoice® je největším výrobcem kuchyňských elektrických profesionálních brusek na světě. Chef´s Choice patří mezi špičku v oblasti domácího i profesionálního broušení. Brusky Chef´s Choice se těší veliké oblibě, díky jedinečnému systému až třístupňového broušení, použití diamantových kotoučů vlastní konstrukce, preciznímu zpracování a dlouhé životnosti.

Svými výrobky pokrývá celý segment trhu, od profesionálních aplikací, až po náročného domácího uživatele. Ve svých bruskách používá nejmodernější technologie a patentovaná řešení. Ne všechny diamanty jsou stejné. Diamanty firmy ChefsChoice jsou vybírány tak, aby splňovali ty nejpřísnější požadavky na kvalitu a odolnost.

 • Použitím specifického firemního procesu jsou diamanty permanentně spojené s kovovou podložkou brusného kotouče
 • Diamanty jsou nejtvrdším materiálem na světě, brousí jiné materiály a kovy
 • Diamanty jsou pevné a odolné. Brousí dlouho a dlouho bez ztráty kvality
 • Diamanty brousí rychle a účinně, díky tomu nezahřívá broušenou ocel a neničí ostří
 • Při broušení diamanty nepotřebujete brusné pasty, oleje ani jiné tekutiny
 • Na každém brusném kotouči jsou jinak veliké diamanty, brousí hrubě, jemně i leští

 

GIESSER MESSER (Německo) – profesionální kuchyňské nože

 

Profesionální nože předního výrobce nožířských nástrojů Giesser Messer. Nejvyšší kvality je dosaženo díky moderním technologiím v kombinaci s tradiční ruční prací. Nože Giesser Messer jsou vyrobeny z kvalitní chrom-molybdenové oceli. Vakuová vulkanizace zajišťuje vysokou tvrdost a optimální tvrdost celého ostří. Precisní leštění chrání nůž před korozí. 
Rukojeti nožů jsou vyrobeny z příjemného hygienického plastu, který zajišťuje pohodlnou práci v mastném a vlhkém prostředí. Ergonomický tvar rukojetí umožňuje pohodlné a bezpečné uchopení.

Firma GIESSER Messer je velmi známá německá firma s mnohaletou tradicí výroby profesionálních nožů. Její začátky sahají až do roku 1777. Výrobní technologie firmy využívá jak řemeslného umu mistrů oboru, tak i nejmodernější prvky výroby.

Firma zasahuje především do výroby nožů pro profesionální použití. V několika stovkách druhů nožů najde každý profesionál, který denně pracuje s noži právě ten optimální nůž vyhovující svým tvarem, délkou, tvrdostí a pružností, případně i barevným rozlišením. Do výrobního programu firmy patří stále klasické nože, které jsou nýtovány na dřevěnou anatomickou rukojeť. Pro dřevěné střenky jsou využívány ty nejvhodnější druhy ve světě dostupných dřevin. Převážná část produkce firmy je však dnes již pokryta noži, jejichž anatomická rukojeť je vyrobena z plastických hmot, které umožňují pevné a bezpečné uchopení nože i ve ztížených podmínkách, kdy je ruka mokrá, mastná apod. Jedná se o houževnaté plasty, které zaručují u nožů v potravinářském průmyslu jejich dokonalou hygienu, rozlišení nožů různými barvami rukojetí a navíc umožňují v několika tvarových variantách co nejbezpečnější uchopení nože při konkrétní práci. Špičkou mezi vyráběnými noži jsou potom klasické kované nože a nože celokovové. Ty jsou používány především v kuchařských oborech. I u těchto nožů je možné barevné rozlišení tak, aby bylo možné snadno rozlišit nože na různých pracovištích jedné velkokuchyně, nebo aby barevný tón nože ladil s interiérem apod. Do nabídky firmy GIESSER patří i další výrobky, které jsou nezbytné při práci s noži. Jedná se především o ochranné pomůcky, ocílky, kufry a obaly pro nože, magnety, špalky a klece pro uložení nožů atd.

PRODEJNA - otevírací doba

pondělí - čtvrtek     9,00 - 12,00

pátek                        9,00 - 16,00

Volejte v případě dotazů na termín dodání zboží, stav objednávky, reklamaci atd.

Mobil:  731 221 787

E-mail:objednavky@gastrokuchyne.cz

 

 

Nákupem na našem eshopu získáváte 10% slevu na ubytování v APARTMÁNECH

Vila Hořičky - Ratibořice

http://www.vilahoricky.cz/

Mohlo by Vás zajímat

Ke stažení

Obchodní podmínky

 

Fakturační údaje:

 

Makeľ Pavol - majitel

Hořičky 88, 552 05 Hořičky

IČO: 88784177   DIČ: CZ7504288946

Mobil: 731 176 899

E-mail: info@gastrokuchyne.cz

 

Účetní oddělení:

E-mail: ucetni@gastrokuchyne.cz

Oblíbené kategorie:

 

DROGERIE

DOMÁCNOST

ELEKTRO

 

KÁVA, ČAJ

KUCHYNĚ

MÓDA

STOLOVÁNÍ

2020 © Pavol Makel Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz